Stamboom Van Rumpt » lambert jasper van der wal (1639-????)

Persoonlijke gegevens lambert jasper van der wal 


Gezin van lambert jasper van der wal

Hij is getrouwd met adriaantje willemsdr.

Zij zijn getrouwd rond 1664 te lekkerkerk (zuid holland).Bron 2


Kind(eren):

  1. johannis van der wal  1667-???? 
  2. susanne van der wal  1674-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot lambert jasper van der wal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van lambert jasper van der wal

lambert jasper van der wal
1639-????

± 1664

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. familysearch

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van der wal


De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Aart van Rumpt, "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rumpt/I66760.php : benaderd 13 januari 2026), "lambert jasper van der wal (1639-????)".