Stamboom Van Rumpt » maartje cornelisse vermeer (± 1662-????)

Persoonlijke gegevens maartje cornelisse vermeer 


Gezin van maartje cornelisse vermeer

Zij is getrouwd met willem jansz moerman.

Zij zijn getrouwd rond 1682 te rozenburg (zuid holland).Bron 1


Kind(eren):

  1. andries moerman  1695-1783 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot maartje cornelisse vermeer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van maartje cornelisse vermeer

maartje cornelisse vermeer
± 1662-????

± 1682

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. familysearch

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Vermeer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vermeer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vermeer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vermeer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Aart van Rumpt, "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rumpt/I62517.php : benaderd 18 januari 2026), "maartje cornelisse vermeer (± 1662-????)".