Stamboom Van Rumpt » trijntje corse van veenhuizen

Persoonlijke gegevens trijntje corse van veenhuizen 


    Gezin van trijntje corse van veenhuizen

    Zij is getrouwd met frans deugt.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. jan deugt  1784-1862 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot trijntje corse van veenhuizen?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van trijntje corse van veenhuizen

    trijntje corse van veenhuizen


    jan deugt
    1784-1862

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van veenhuizen


    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Aart van Rumpt, "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rumpt/I60565.php : benaderd 14 januari 2026), "trijntje corse van veenhuizen".