Stamboom Van Rumpt » leendert jacobsz stander

Persoonlijke gegevens leendert jacobsz stander 


Gezin van leendert jacobsz stander

Hij is getrouwd met heijltje cornelisdr fransman.

Zij zijn getrouwd op 22 maart 1691 te oude tonge (goeree overflakkee).Bron 1


Kind(eren):

  1. isaac stander  -1772 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot leendert jacobsz stander?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van leendert jacobsz stander


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Stander

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stander.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stander.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stander (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Aart van Rumpt, "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rumpt/I56738.php : benaderd 28 januari 2026), "leendert jacobsz stander".