Stamboom Van Rumpt » pieternelletje abrahamsdr van sint annaland

Persoonlijke gegevens pieternelletje abrahamsdr van sint annaland 


    Gezin van pieternelletje abrahamsdr van sint annaland

    Zij is getrouwd met jacob jansz van der meule.

    Toestemming voor het huwelijk is 6 december 1715 verkregen te herkingen (goeree overflakkee).Bron 1

    Zij zijn getrouwd op 26 december 1715 te herkingen (goeree overflakkee).Bron 1


    Kind(eren):

    1. lena van der meulen  1719-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot pieternelletje abrahamsdr van sint annaland?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van pieternelletje abrahamsdr van sint annaland

    pieternelletje abrahamsdr van sint annaland

    1715

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen


    Over de familienaam Van sint annaland


    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Aart van Rumpt, "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rumpt/I54178.php : benaderd 10 januari 2026), "pieternelletje abrahamsdr van sint annaland".