Stamboom Van Rumpt » govert ariens scheurkogel (± 1578-????)

Persoonlijke gegevens govert ariens scheurkogel 


Gezin van govert ariens scheurkogel

Hij is getrouwd met barber louris steen.

Zij zijn getrouwd rond 1603 te schiedam (zuid holland).Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot govert ariens scheurkogel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van govert ariens scheurkogel

govert ariens scheurkogel
± 1578-????

± 1603

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. familysearch

Over de familienaam Scheurkogel


De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Aart van Rumpt, "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rumpt/I52837.php : benaderd 5 januari 2026), "govert ariens scheurkogel (± 1578-????)".