Stamboom Van Rumpt » jacobus la ros

Persoonlijke gegevens jacobus la ros 


    Gezin van jacobus la ros

    Hij is getrouwd met sjiskes jans.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. maria laros  ± 1797-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot jacobus la ros?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van jacobus la ros

    jacobus la ros


    maria laros
    ± 1797-????

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam La ros

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam La ros.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over La ros.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam La ros (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Aart van Rumpt, "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rumpt/I50962.php : benaderd 13 januari 2026), "jacobus la ros".