Stamboom Van Rumpt » lena jacobsdr van lien (1710-????)

Persoonlijke gegevens lena jacobsdr van lien 


Gezin van lena jacobsdr van lien

Zij is getrouwd met pieter van marion.

Zij zijn getrouwd op 7 januari 1742 te brielle (zuid holland).Bron 1


Kind(eren):

  1. trijntje van marion  1742-1834 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot lena jacobsdr van lien?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk lena jacobsdr van lien

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van lena jacobsdr van lien

lena jacobsdr van lien
1710-????

1742

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van lien

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van lien.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van lien.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van lien (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Aart van Rumpt, "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rumpt/I37431.php : benaderd 14 januari 2026), "lena jacobsdr van lien (1710-????)".