Stamboom Van Rumpt » johanna jansdr de kogel

Persoonlijke gegevens johanna jansdr de kogel 


    Gezin van johanna jansdr de kogel

    Zij is getrouwd met willem dammisz de jong.

    Zij zijn getrouwd op 21 juli 1720 te nieuwe tonge (goeree overflakkee).Bron 1


    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot johanna jansdr de kogel?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van johanna jansdr de kogel

    johanna jansdr de kogel

    1720

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen


    Over de familienaam De kogel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De kogel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De kogel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De kogel (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Aart van Rumpt, "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rumpt/I32758.php : benaderd 10 januari 2026), "johanna jansdr de kogel".