Stamboom Van Rumpt » peter gijsbert hack

Persoonlijke gegevens peter gijsbert hack 


    Gezin van peter gijsbert hack

    Hij is getrouwd met celiken crijnens vernoij.

    Zij zijn getrouwd rond 1683 te zuilichem (gelderland).Bron 1


    Kind(eren):

    1. barbara hack  1699-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot peter gijsbert hack?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van peter gijsbert hack

    peter gijsbert hack

    ± 1683
    barbara hack
    1699-????

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Over de familienaam Hack

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hack.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hack.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hack (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Aart van Rumpt, "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rumpt/I23278.php : benaderd 19 januari 2026), "peter gijsbert hack".