Stamboom Van Rossum, Van Dongen, Pauw en Barsingerhorn » Maria Magdalena Apollonia Grobbee (1897-????)

Persoonlijke gegevens Maria Magdalena Apollonia Grobbee 


Gezin van Maria Magdalena Apollonia Grobbee

Zij is getrouwd met Christiaan Godefridus Rombouts.

Zij zijn getrouwd op 27 mei 1921 te Kampen, zij was toen 23 jaar oud.Bron 1

Circa 1898 Maria Magdalena Apolonia Grobbee.
Zij huwde 23 jaar oud op 27-05-1921 te Kampen met Christiaan Godefridus Rombouts, 23 jaar, geboren te Bergeijk, z.v. Willebrordus Rombouts en Maria Catharina Bergmans. (Genlias A.57)

Notities over Maria Magdalena Apollonia Grobbee

Circa 1898 Maria Magdalena Apolonia Grobbee.
Zij huwde 23 jaar oud op 27-05-1921 te Kampen met Christiaan Godefridus Rombouts, 23 jaar, geboren te Bergeijk, z.v. Willebrordus Rombouts en Maria Catharina Bergmans. (Genlias A.57)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Magdalena Apollonia Grobbee?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Magdalena Apollonia Grobbee

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Magdalena Apollonia Grobbee


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Genlias A.57

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 juni 1897 lag rond de 12,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
      • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
      • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd als 25e president van de Verenigde Staten
      • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
      • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
      • 31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
    • De temperatuur op 27 mei 1921 lag tussen 8,9 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
      • 18 maart » De tweede Vrede van Riga tussen Polen en de Sovjet-Unie. Ondanks de recente Poolse successen annexeert de Sovjet-Unie Oekraïne en Wit-Rusland. De regering van Oekraïne emigreert naar Frankrijk.
      • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
      • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
      • 30 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van titelhouder Uruguay.
      • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Grobbee

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Grobbee.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Grobbee.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Grobbee (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ruud van Rossum, "Stamboom Van Rossum, Van Dongen, Pauw en Barsingerhorn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rossum/I716.php : benaderd 15 februari 2026), "Maria Magdalena Apollonia Grobbee (1897-????)".