Stamboom Van Rossum, Van Dongen, Pauw en Barsingerhorn » Petronella de De Wijs (1837-1876)

Persoonlijke gegevens Petronella de De Wijs 

  • Zij is geboren in het jaar 1837.
  • Zij is overleden in het jaar 1876, zij was toen 39 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 november 2015.

Gezin van Petronella de De Wijs

Zij is getrouwd met Johannes Smulders.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1860, zij was toen 23 jaar oud.


Notities over Petronella de De Wijs

_UID D60DAEAC7C58460285C1662AD3E7E4D7A40E

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella de De Wijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De De Wijs


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ruud van Rossum, "Stamboom Van Rossum, Van Dongen, Pauw en Barsingerhorn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rossum/I357.php : benaderd 29 januari 2026), "Petronella de De Wijs (1837-1876)".