Stamboom 'van Rooij' » Anna Maria Zegers van Empel

Persoonlijke gegevens Anna Maria Zegers van Empel 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 mei 2011.

Gezin van Anna Maria Zegers van Empel

Zij heeft/had een relatie met Cornelis Arnoldus de Laat.


Kind(eren):

  1. Anna de Laat  1785-1834 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Zegers van Empel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Zegers van Empel

Anna Maria Zegers van Empel
????-


Anna de Laat
1785-1834

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Anna Maria Zegers van Empel



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Empel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Empel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Empel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Empel (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
B.A.A.J. van Rooij, "Stamboom 'van Rooij'", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-roij/I3502.php : benaderd 19 januari 2026), "Anna Maria Zegers van Empel".