Stamboom Van Roessel » Govert Wijnants van Iersel

Persoonlijke gegevens Govert Wijnants van Iersel 


Gezin van Govert Wijnants van Iersel

Hij is getrouwd met Elisabeth Marten Hessels.

Zij zijn getrouwd op 5 februari 1722 te Oisterwijk, Nederland.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Govert Wijnants van Iersel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Govert Wijnants van Iersel

Govert Wijnants van Iersel

1722

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Iersel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
GJM van Roessel, "Stamboom Van Roessel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-roessel/R1133.php : benaderd 8 januari 2026), "Govert Wijnants van Iersel".