Stamboom Van Rijn » Anthonius Wilhelmus van Echtelt (1903-1988)

Persoonlijke gegevens Anthonius Wilhelmus van Echtelt 


Gezin van Anthonius Wilhelmus van Echtelt

Hij is getrouwd met Petronella Clasina Oosterom.

Zij zijn getrouwd op 21 oktober 1930 te Werkhoven, Bunnik, Utrecht, hij was toen 26 jaar oud.Bron 1

Vader van de bruidegom: Johannes van Echtelt
Moeder van de bruidegom: Agnes Maria Vernooij
Vader van de bruid: Joannes Oosterom
Moeder van de bruid: Antonia Hendrika Velthuijsen

Kinderen:
1. Johannes Jan Gerardus van Echtelt  januari 1934 Werkhoven-14 december 1989 De Weere, gehuwd, 2 kinderen

2. Antonia Agnes Hendrika van Echtelt  4 juli 1935 Werkhoven- 9 mei 1969 Jutphaas
gehuwd met Johannes Menardus Scholman 21 januari 1930 - 23 mei 1976 Jutphaas

3. Joannes Gijsbertus Maria van Echtelt  17 mei 1938 Werkhoven- 30 juni 1989 Nieuwegein, begr. Houten
gehuwd met Johanna Petronella Maria Sturkenboom

4. (Niet openbaar)

5. Gerardus Maria van Echtelt   5 juli 1946 Werkhoven-26 juli 2016 Dronten

6. Johanna Maria van Echtelt   7 juni 1948- 28 november 1949 Werkhoven

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anthonius Wilhelmus van Echtelt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anthonius Wilhelmus van Echtelt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anthonius Wilhelmus van Echtelt

Anthonius Wilhelmus van Echtelt
1903-1988

1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Utrechts Archief Werkhoven aktenr 4

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 november 1903 lag tussen -1,5 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
    • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
    • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
    • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
    • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
    • 16 oktober » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Santiago Morning.
  • De temperatuur op 21 oktober 1930 lag tussen 5,3 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,2 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
    • 30 mei » In Łódź wordt het Stadion Widzewa in gebruik genomen, de thuisbasis van de Poolse voetbalclub Widzew Łódź.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.
    • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
  • De temperatuur op 9 december 1988 lag tussen 5,1 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 3,3 mm neerslag gedurende 6,3 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (13%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Zwemmer Giorgio Lamberti brengt in Bonn het negen dagen oude Europese record van Michael Gross op de 200 meter vrije slag kortebaan (25 meter) op 1.43,95.
    • 14 maart » Sasha Grey, Amerikaans pornoactrice
    • 23 april » Verheffing van het Bisdom Luxemburg tot Aartsbisdom Luxemburg.
    • 2 juli » Instelling van de Pauselijke Commissie Ecclesia Dei met het doel de gemeenschap tussen de Heilige Stoel en traditionalistische priesters, seminaristen, communiteiten en religieuzen te bewaren.
    • 25 juli » De Servische leiding beperkt de autonomie van de provincies Vojvodina en Kosovo.
    • 25 augustus » Het historisch centrum van Lissabon wordt door brand verwoest.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Echtelt


De publicatie Stamboom Van Rijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jos van Rijn, "Stamboom Van Rijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rijn/I79303.php : benaderd 2 maart 2026), "Anthonius Wilhelmus van Echtelt (1903-1988)".