Stamboom Van Rijn » Alida Albertina Zeegers (1881-1960)

Persoonlijke gegevens Alida Albertina Zeegers 


Gezin van Alida Albertina Zeegers

(1) Zij is getrouwd met Jan Sloot.

Zij zijn getrouwd op 18 december 1902 te Velsen, Noord-Holland, zij was toen 20 jaar oud.Bron 2

Vader bruidegom Jan Sloot
Moeder bruidegom Albertje Zwart
Vader bruid Gerrit Zeegers
Moeder bruid Albertina Margaretha Damens
Nadere informatie beroep Bg.: arbeider; beroep Bd.: dienstbode

[aanvullende gegevens kinderen: Bert Sloot]

Kind(eren):

  1. Jan Sloot  1903-1936
  2. Gerrit Sloot  1906-1969
  3. Arie Sloot  1907-1907
  4. Antonia Maria Sloot  1910-1910
  5. Antonia Maria Sloot  1911-1912


(2) Zij is getrouwd met Jacob Abie.

Zij zijn getrouwd op 30 juni 1920 te Egmond aan Zee, Bergen, Noord-Holland, zij was toen 38 jaar oud.Bron 3

Vader Gerrit Zeegers
Moeder Albertina Margaretha Damens
weduwnaar van Kniertje Prins weduwe van Jan Sloot

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida Albertina Zeegers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Alida Albertina Zeegers

Alida Albertina Zeegers
1881-1960

(1) 1902

Jan Sloot
1877-1911

Jan Sloot
1903-1936
Gerrit Sloot
1906-1969
Arie Sloot
1907-1907
(2) 1920

Jacob Abie
1858-1938


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Bert Sloot
  2. Noord-Hollands Archief Toegangnr: 358 Inventarisnr: 358.127 Velsen Aktenummer: 100
  3. Noord-Hollands Archief Egmond aan Zee aktenr 16

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 december 1881 lag rond de -2,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Thomas Edison en Alexander Graham Bell richten de Oriental Telephone Company op.
    • 4 maart » James Garfield wordt beëdigd als 20e president van de Verenigde Staten
    • 4 juni » De Brabantse Lijn, de spoorlijn die Tilburg met Nijmegen verbindt, wordt geopend.
    • 2 juli » President James Garfield van de VS wordt neergeschoten door Charles J. Guiteau. Hij overlijdt uiteindelijk op 19 september 1881 aan bloedvergiftiging.
    • 23 juli » De 5-jarige Johannes Huibers, later bisschop van Haarlem, legt de eerste steen van het Centraal Station te Amsterdam.
    • 8 december » Het Ringtheater te Wenen brandt af (zie Ringtheaterbrand).
  • De temperatuur op 30 juni 1920 lag tussen 9,8 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 4,3 mm neerslag. Er was 9,4 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
    • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
    • 12 februari » Het vrachtschip de West Aleta, met een lading van 15.000 vaten wijn, vergaat voor de kust van Terschelling, het bergen van de wijn neemt negen maanden in beslag.
    • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
    • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Palestino.
    • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.
  • De temperatuur op 8 mei 1960 lag tussen 10,8 °C en 23,9 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 12,7 uur zonneschijn (83%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Verdrag tot oprichting van de Europese Vrijhandelsassociatie (EVA) getekend te Stockholm.
    • 20 januari » Hendrik Verwoerd kondigt een referendum aan om te bepalen of Zuid-Afrika een republiek zou moeten worden.
    • 3 april » Einde van de monarchie in Cambodja (hersteld in 1993).
    • 27 april » Togo wordt een onafhankelijke republiek met Sylvanus Olympio als eerste president en premier.
    • 16 mei » Demonstratie van de eerste laser door Theodore Maiman.
    • 7 oktober » De Amerikaanse presidentskandidaten John F. Kennedy en Richard Nixon hebben een vierde verkiezingsdebat over de Koude Oorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zeegers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zeegers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zeegers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zeegers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Rijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jos van Rijn, "Stamboom Van Rijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rijn/I52660.php : benaderd 24 december 2025), "Alida Albertina Zeegers (1881-1960)".