De temperatuur op 5 maart 1916 lag tussen -2,1 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 3,0 mm neerslag. Er was 4,7 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.
1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
15 december » Einde van de Slag om Verdun.
Dag van overlijden 28 december 2007
De temperatuur op 28 december 2007 lag tussen 5,4 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (19%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
20 juni » Het Nederlands voetbalelftal onder 21 wint van Engeland op het EK in Heerenveen na het nemen van 16 penalty's, waardoor de finale tegen Servië wordt bereikt.
8 juli » De Boeing 787 Dreamliner wordt voor het eerst aan het publiek gepresenteerd.
15 juli » In België beëindigt CD&V-bemiddelaar Jean-Luc Dehaene zijn opdracht. Koning Albert II benoemt de CD&V-er Yves Leterme tot formateur.
9 september » Jesse Huta Galung wint zijn eerste challengertitel, door in de finale van het toernooi in Alphen aan den Rijn de Fransman August Gensse te verslaan in 3 sets: 6-4 6-7(9) 7-6(3).
14 oktober » Langeafstandloopster Lornah Kiplagat vestigt in Udine een nieuw Nederlands record op de halve marathon: 1.06,25.
21 oktober » De Finse rijder Kimi Räikkönen (Ferrari) wordt wereldkampioen Formule 1 door de GP van Brazilië te winnen. Hij heeft in totaal 110 punten. Lewis Hamilton en Fernando Alonso (beiden McLaren) worden resp. 2e en 3e in het kampioenschap met 109 punten.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jos van Rijn, "Stamboom Van Rijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rijn/I192547.php : benaderd 17 januari 2026), "Nicolaas Joseph Welboren (1916-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.