Stamboom Van Rijn » Cornelis Bernardus Sassen (1904-)

Persoonlijke gegevens Cornelis Bernardus Sassen 


Gezin van Cornelis Bernardus Sassen

Hij is getrouwd met Barbara Gijsbertha de Winter.

Zij zijn getrouwd op 10 april 1929 te Bloemendaal, Noord-Holland, hij was toen 25 jaar oud.Bron 1

Vader van de bruidegom Bernardus Sassen
Moeder van de bruidegom Petronella Anna Maria Vork
Vader van de bruid Gerardus Lourentius de Winter 1877 Bloemendaal - 9 oktober 1963 Noordwijkerhout
gehuwd op 21 februari 1900 te Bloemendaal, NH met
Moeder van de bruid Cornelia Lippens 10 juni 1878 Den Bommel, Zuid-Holland
beroep bg: bloembollenkweker

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Bernardus Sassen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Bernardus Sassen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Bernardus Sassen

Cornelis Bernardus Sassen
1904-????

1929

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Noord-Hollands Archief Bloemendaal 1929 aktenr 15

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 april 1904 lag tussen 3,9 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 1,9 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
    • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
    • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
    • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
    • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
  • De temperatuur op 10 april 1929 lag tussen 1,5 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 1,5 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 14 februari » In Chicago worden zeven mannen door een rivaliserende bende doodgeschoten tijdens het Valentijnsdag Bloedbad.
    • 18 februari » Eerste aankondiging van de Oscars.
    • 16 maart » "Compromis des Belges", eerste aanzet tot taalwetgeving in België.
    • 16 juni » Zaligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans Jezuïet
    • 16 december » Paus Pius XI creëert zes nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Duitsland Eugenio Pacelli, de latere paus Pius XII.
    • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1896 » Frits Peutz, Nederlands architect († 1974)
  • 1898 » Jacob Tullin Thams, Noors schansspringer en zeiler († 1954)
  • 1902 » Eduard Ellman-Eelma, Estisch voetballer († 1941)
  • 1908 » Percy Faith, Amerikaans componist en orkestleider († 1976)
  • 1911 » Hervé Bazin, Frans schrijver († 1996)
  • 1912 » Jack Lawrence, Amerikaans songwriter († 2009)

Over de familienaam Sassen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sassen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sassen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sassen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Rijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jos van Rijn, "Stamboom Van Rijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rijn/I177663.php : benaderd 23 februari 2026), "Cornelis Bernardus Sassen (1904-)".