Stamboom Van Rijn » Neeltje Janse Veeken (1777-1819)

Persoonlijke gegevens Neeltje Janse Veeken 


Gezin van Neeltje Janse Veeken

Zij is getrouwd met Klaas Aarjensz [Claas Arisse Komen] Koomen.

Zij zijn getrouwd rond 1807 te Nibbixwoud, Medemblik, Noord-Holland.

Bruidegom Claas Arisse Komen, wonende te Abbekerkeweere
Bruid Neeltje Janse Veeken, wonende te Hauwert
Vader van de bruidegom Arien Klaasz Komen
Moeder van de bruidegom Jantje Pieters Rood
Vader van de bruid Jan Adriaansz Veken ca 1746 Abbekerk - 16 oktober 1821 Benningbroek
gehuwd op 2 februari 1777, Nibbixwoud met
Moeder van de bruid Aafje Cornelis Boots circa 12 mei 1757 Hauwert, gedoopt 12 mei 1757 Nibbixwoud,overleden 23 juni 1786 Hauwert,

getuigen kerk.huweljk:
Sibilla Theresia Brouwer, wonende te Amsterdam
Maria Wettig, wonende te Amsterdam
Ze zijn in de kerk getrouwd op 12 juli 1807 te Nibbixwoud, Medemblik, Noord-Holland.Bron 1


Kind(eren):

  1. Aafje Koomen  1807-1862 
  2. Arien Koomen  -1812
  3. Jantje Koomen  1813-1861

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Janse Veeken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje Janse Veeken

Neeltje Janse Veeken
1777-1819

± 1807
Aafje Koomen
1807-1862
Jantje Koomen
1813-1861

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Westfries Archief Nibbixwoud, Kath. doop- en trouwinschrijvingen 1807, folio 103

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 december 1777 lag rond de 5,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1777: Bron: Wikipedia
    • 13 juni » Huwelijk van prins Frans van Saksen-Coburg-Saalfeld en gravin Augusta van Reuss-Ebersdorf en Lobenstein te Ebersdorf.
    • 14 juni » Stars and Stripes wordt als vlag aangenomen door het congres van de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 25 maart 1819 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: betrokken half bewolkt bui winderig. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1819: Bron: Wikipedia
    • 22 februari » Spanje moet Florida afstaan aan de Verenigde Staten.
    • 4 juni » Paus Pius VII stelt één nieuwe kardinaal aan.
    • 14 december » Alabama wordt de 22ste staat van de Verenigde Staten van Amerika.
    • 17 december » Simón Bolívar sticht Colombia.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Veeken

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Veeken.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Veeken.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Veeken (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Rijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jos van Rijn, "Stamboom Van Rijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rijn/I166341.php : benaderd 31 januari 2026), "Neeltje Janse Veeken (1777-1819)".