Stamboom Van Rijn » Nicolaas Frederik "Niek" Bleijendaal (1898-1960)

Persoonlijke gegevens Nicolaas Frederik "Niek" Bleijendaal 


Gezin van Nicolaas Frederik "Niek" Bleijendaal

Hij is getrouwd met Anna Catharina Dekker.

Zij zijn getrouwd op 20 februari 1924 te Hillegom, Zuid-Holland, hij was toen 25 jaar oud.Bron 4

Vader van de bruidegom Hendrik Bleijendaal
Moeder van de bruidegom Anna Vonk
Vader van de bruid Jacob Dekker
Moeder van de bruid Anna Alida Knijn
beroep bg: politieagent

Kinderen:
1. Hendrikus Jacobus Bleijendaal 1925 Heerhugowaard -2000 Alkmaar , begr St.Pancras
getrouwd met (Niet openbaar) in 1948 te Koedijk, 4kinderen

2. Anna Wilhelmina Bleijendaal 1926 Heerhugowaard -1986 Alkmaar, begr St. Barbara Alkmaar
getrouwd 1949 Heerhugowaard met Hendrik Jan Nierop 1919-1976 Alkmaar, monteur, auto en rijwielmont, rijwielhandelaar, instrumentmaker Hoogovens

3. Maria Bleijendaal 1928-1929 Heerhugowaard

4. Jacobus Bleijendaal 1929 Heerhugowaard -1960 Alkmaar, begr St. Barbara Alkmaar
marechaussee, vertegenwoordiger bloembollen, kantoorbediende, assurantie bezorger
getrouwd met (Niet openbaar) in 1957 te Beverwijk, 2 kinderen

5. (Niet openbaar)

6. (Niet openbaar)

7. Cornelis Johan Marie Bleijendaal 1933 Heerhugowaard -2012 Naples (Florida, VS)
getrouwd 1959 te Scarborough Ontario (Canada) met Wilhelmina Petronella Strijbosch 1936 Eindhoven - 2010 Naples (Florida, VS), 3 kinderen. Gescheiden 1979

8. Elizabeth Catharina Bleijendaal 1935 Heerhugowaard -1990 Webster
getrouwd met (Niet openbaar) in 1961 te Alkmaar

9. Nicolaas Frederik Bleyendaal 1936 Heerhugowaard -1996 Rochester (VS)
getrouwd 1973 met Ann Svetlana Martyniuk, 1935 Rusland - Greece Ny (VS), 1kind

10. (Niet openbaar)

11. (Niet openbaar)

12. Bernardus Jacobus Bleyendaal 1945 Heerhugowaard -2000 Talbot Ville, kantoorbediende
getrouwd met (Niet openbaar) in 1967 te Scarborough (Ontario, Canada), 2 kinderen

13. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolaas Frederik "Niek" Bleijendaal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nicolaas Frederik "Niek" Bleijendaal

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Nicolaas Frederik Bleijendaal

Antje Vonk
1857-1936

Nicolaas Frederik Bleijendaal
1898-1960

1924

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Noord-Hollands Archief Callantsoog 1898 Aktenummer:16
  2. Noord-Hollands Archief Alkmaar 1960 aktenr 667
  3. RK begraafplaats St.Barbara
  4. Erfgoed Leiden Hillegom 1924 aktenr 3

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 augustus 1898 lag rond de 15,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
    • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
    • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
    • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
    • 25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
    • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
  • De temperatuur op 20 februari 1924 was gemiddeld -1,8 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Johnny Weissmuller verbetert in Miami zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 57,4. Het oude record (58,6) stond sinds 9 juli 1922 op naam van de Amerikaanse zwemmer en latere filmster (Tarzan).
    • 23 juli » Oprichting van de Deense voetbalclub Esbjerg fB.
    • 6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.
    • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
    • 12 oktober » In de Zwitserse stad Aarau wordt Stadion Brügglifeld officieel in gebruik genomen.
    • 20 december » Adolf Hitler wordt vrijgelaten. Tijdens zijn gevangenschap heeft hij het eerste deel van Mein Kampf geschreven.
  • De temperatuur op 29 november 1960 lag tussen 3,8 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (20%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Sydney haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.00,2.
    • 14 juli » Jane Goodall komt aan in het Gombe Stream-Reservaat in het huidige Tanzania om haar beroemde studie van chimpansees in het wild aan te vangen.
    • 19 oktober » Het Luxemburgs voetbalelftal lijdt de grootste nederlaag uit zijn geschiedenis. Engeland wint in het groothertogdom met 9-0.
    • 9 november » John F. Kennedy wordt tot president van de Verenigde Staten gekozen.
    • 7 december » Ivoorkust wordt onafhankelijk.
    • 14 december » De Organisatie voor Economische Samenwerking en Ontwikkeling (OESO) wordt opgericht in Parijs.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bleijendaal


De publicatie Stamboom Van Rijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jos van Rijn, "Stamboom Van Rijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rijn/I147488.php : benaderd 14 februari 2026), "Nicolaas Frederik "Niek" Bleijendaal (1898-1960)".