Stamboom Van Rhijn » Jacoba Patist (-1992)

Persoonlijke gegevens Jacoba Patist 

Bron 1

Gezin van Jacoba Patist

Zij is getrouwd met Willem van Rhijn.

Zij zijn getrouwd op 1 juli 1959 te Utrecht, Utrecht, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Patist?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Patist

Jacoba Patist
-1992

1959

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Huwelijksregister (BS Huwelijksregister) Er zijn gekoppelde afbeeldingen

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 juli 1959 lag tussen 14,0 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (10%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
    • 2 januari » De Russen lanceren het 360 kilo wegende ruimteschip Loena 1, het eerste door mensenhanden gemaakte voorwerp, dat na de maan gepasseerd te zijn, een kunstplaneetje wordt van de zon. Dit wordt mogelijk doordat het ruimteschip een grotere snelheid krijgt dan 11,2 kilometer per seconde, de snelheid die nodig is om aan de aantrekkingskracht van de Aarde te ontsnappen (de zg. ontsnappingssnelheid).
    • 30 januari » De 3133 meter hoge Cerro Torre in Argentinië wordt door Cesare Maestri en Toni Egger voor de eerste maal beklommen.
    • 10 februari » Prinses Wilhelmina publiceert haar autobiografie 'Eenzaam, maar niet alleen'.
    • 29 mei » Onder de bietenakker van boer Boon in Slochteren boort de NAM aardgas aan.
    • 1 juli » Samenvoeging van de gemeenten Opmeer en Spanbroek in Noord-Holland tot de nieuwe gemeente Opmeer.
    • 16 december » België belooft Belgisch-Congo de onafhankelijkheid.
  • De temperatuur op 22 oktober 1992 lag tussen 3,2 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (24%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Frankrijk stuurt enkele honderden militairen extra naar Tsjaad in verband met de oplaaiende strijd in het Afrikaanse land.
    • 24 juli » Nederlandse vliegtuigbouwer Fokker wordt overgenomen door het Duitse DASA.
    • 3 augustus » De Nederlandse atlete Ellen van Langen wint goud op de 800m op de Olympische Spelen in Barcelona.
    • 5 november » UNITA-leider Jonas Savimbi wil vrede in Angola en is volgens een verklaring van de Zuid-Afrikaanse minister van buitenlandse zaken, Pik Botha, bereid toe te treden tot een regering van nationale eenheid.
    • 9 december » De echtscheiding van Prins Charles en Prinses Diana wordt aangekondigd.
    • 12 december » Een aardbeving, gevolgd door een vloedgolf, maakt het stadje Maumere aan de noordoostkust van het Indonesische eiland Flores voor de helft met de grond gelijk en richt in het oostelijke deel van het eiland zware schade aan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Patist

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Patist.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Patist.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Patist (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert Jan van Rhijn, "Stamboom Van Rhijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rhijn/I369.php : benaderd 1 februari 2026), "Jacoba Patist (-1992)".