Stamboom Van Rhijn » Louw Allema (????-1531)

Persoonlijke gegevens Louw Allema 

  • Hij is overleden in het jaar 1531 in Kollum (op Alma-state).
    Het Jierboekje vermeldt als datum voor zijn overlijden "tussen 1529 en 1535", maar voegt daar aan
    toe "volgens Mr A.J. Andreae overleed hij in febr. 1531 op Alma-state te Kollum en zijn vrouw in
    dec. 1540".

Gezin van Louw Allema

Hij is getrouwd met Wijts.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Louw Allema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Louw Allema

Louw Allema
????-1531


Wijts
????-1540


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Allema

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Allema.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Allema.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Allema (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert Jan van Rhijn, "Stamboom Van Rhijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rhijn/I1668.php : benaderd 15 januari 2026), "Louw Allema (????-1531)".