Stamboom Van Puffelen » Hendrik Pietersen van Veen

Persoonlijke gegevens Hendrik Pietersen van Veen 


Gezin van Hendrik Pietersen van Veen

Hij is getrouwd met Leentje Meinema.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1850 te Marum.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Pietersen van Veen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Veen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Veen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Veen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Veen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
T.R.P. van Grijfland, "Stamboom Van Puffelen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-puffelen/R809.php : benaderd 19 januari 2026), "Hendrik Pietersen van Veen".