Stamboom Van Os » Pieter Jan Kikkert (1882-????)

Persoonlijke gegevens Pieter Jan Kikkert 


Gezin van Pieter Jan Kikkert

Hij is getrouwd met Gertrudis Margaretha Broedermans.

Zij zijn getrouwd op 3 juli 1912 te Den Helder, hij was toen 30 jaar oud.Bron 1


Notities over Pieter Jan Kikkert

Toegangnr: 358 Inventarisnr: 358.33 Gemeente: Den Helder Soort akte: H

Tijdbalk Pieter Jan Kikkert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Jan Kikkert


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Noord-Hollands Archief

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 juli 1912 lag tussen 6,9 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
      • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
      • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
      • 26 mei » De Duitse voetbalbond verbiedt schoolvoetbal en de aanwezigheid van vrouwelijk publiek bij voetbalwedstrijden.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
      • 17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.

    Over de familienaam Kikkert

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kikkert.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kikkert.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kikkert (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Os is opgesteld door John van Os (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    John van Os, "Stamboom Van Os", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-os/I9405.php : benaderd 15 januari 2026), "Pieter Jan Kikkert (1882-????)".