De temperatuur op 24 april 1910 lag tussen 5,3 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 13,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
24 juni » Japan valt Korea binnen.
1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
Dag van overlijden 25 mei 1982
De temperatuur op 25 mei 1982 lag tussen 9,5 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (8%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
9 februari » 2700 werknemers verliezen hun baan als de scheepswerf Cockerill Yards in het Belgische Hoboken failliet gaat.
24 april » De Nederlandse wielrenner Jan Raas wint voor de vierde keer de klassieker Amstel Gold Race.
6 juni » De invasie van Libanon begint als Israëlische troepen Libanon binnentrekken.
1 november » John McEnroe herovert de nummer één-positie op de wereldranglijst der tennisprofessionals op Jimmy Connors, maar moet die plaats al na één week weer afstaan aan zijn rivaal.
2 november » Channel 4 wordt opgericht.
2 december » De Turkse autoriteiten leggen zonder opgaaf van reden het grootste dagblad van Turkije, Günaydın, voor onbepaalde tijd een verschijningsverbod op.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: John van Os, "Stamboom Van Os", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-os/I749.php : benaderd 4 maart 2026), "Simon Pieter Hoogerwaard (1910-1982)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.