Stamboom Van Os » Willem Keppel (1845-????)

Persoonlijke gegevens Willem Keppel 


Gezin van Willem Keppel

(1) Hij is getrouwd met Lijntje van Rijswijk.

Zij zijn getrouwd op 21 november 1868 te Zijpe, hij was toen 23 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Jan Keppel  1876-????
  2. Dirk Keppel  1879-????
  3. Antje Keppel  1885-1929


(2) Hij is getrouwd met Brechtje Kerkmeer.

Zij zijn getrouwd op 25 december 1890 te Anna Paulowna, hij was toen 45 jaar oud.Bron 2


Notities over Willem Keppel

Toegangnr: 358 Inventarisnr: 358.151 Gemeente: Zijpe Soort akte: Huwel

Tijdbalk Willem Keppel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Keppel

Roelof Keppel
1781-1834
Jan Vos
1770-1827
Adriana Blom
1775-1817
Jan Keppel
1806-????
Dirkje Vos
1813-????

Willem Keppel
1845-????

(1) 1868
Jan Keppel
1876-????
Dirk Keppel
1879-????
Antje Keppel
1885-1929
(2) 1890

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Noord-Hollands Archief
    2. Noord-Hollands Archief

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 december 1890 lag rond de -4,1 °C. Er was 2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 20 maart » Otto von Bismarck wordt ontslagen als Duits rijkskanselier.
      • 6 april » De Fransen nemen Ségou in, en veroveren daarmee het dal van de Niger.
      • 10 juli » Wyoming wordt een staat van de Verenigde Staten.
      • 27 juli » Vincent van Gogh schiet zichzelf in de borst met een revolver. Aan zijn verwondingen overlijdt hij twee dagen later, op 29 juli.
      • 1 oktober » Het Yosemite National Park in de Amerikaanse staat Californië wordt opgericht.
      • 29 oktober » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen. Op 23 november van datzelfde jaar zou hij komen te overlijden.

    Over de familienaam Keppel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keppel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keppel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keppel (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Os is opgesteld door John van Os (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    John van Os, "Stamboom Van Os", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-os/I2949.php : benaderd 13 januari 2026), "Willem Keppel (1845-????)".