Stamboom Van Os » Willem van der Linden (1863-????)

Persoonlijke gegevens Willem van der Linden 

  • Hij is geboren in het jaar 1863 in rotterdam.

Gezin van Willem van der Linden

Hij is getrouwd met Elizabeth Maria Netten.

Zij zijn getrouwd op 6 juli 1887 te rotterdam, hij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. archief rotterdam akte 668

Over de familienaam Van der Linden


De publicatie Stamboom Van Os is opgesteld door John van Os (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
John van Os, "Stamboom Van Os", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-os/I130.php : benaderd 10 januari 2026), "Willem van der Linden (1863-????)".