Stamboom van Oosterwijk » Johanna (Hanneke) van Lieshout (1904-1993)

Persoonlijke gegevens Johanna (Hanneke) van Lieshout 


Gezin van Johanna (Hanneke) van Lieshout

(1) Zij is getrouwd met Johannes (Jan) van de Ven.

Zij zijn getrouwd op 11 juli 1924 te Boekel, zij was toen 19 jaar oud.


(2) Zij is getrouwd met Cornelis van de Kerkhof.

Zij zijn getrouwd op 13 februari 1931 te Gemert, zij was toen 26 jaar oud.


(3) Zij is getrouwd met Johannes Verbakel.

Zij zijn getrouwd op 31 augustus 1957, zij was toen 52 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna (Hanneke) van Lieshout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna (Hanneke) van Lieshout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna (Hanneke) van Lieshout

Johanna (Hanneke) van Lieshout
1904-1993

(1) 1924
(2) 1931
(3) 1957

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 oktober 1904 lag tussen -3,8 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
    • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
    • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
    • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
    • 21 mei » Oprichting in Parijs van de Wereldvoetbalbond FIFA, de Fédération Internationale de Football Association. Oprichters zijn de Nederlander Carl Hirschman en de Fransman Robert Guérin. De Engelsen zien op dat moment nog niets in zo'n bond.
    • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
  • De temperatuur op 31 augustus 1957 lag tussen 11,7 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (27%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 5 mei » Opening van het Estádio dos Barreiros in Funchal.
    • 17 mei » Massabijeenkomst bij het Lincoln Memorial te Washington. Sprekers onder anderen ds. Martin Luther King jr.
    • 22 mei » Per ongeluk droppen de Amerikanen een waterstofbom boven onbewoond gebied in New Mexico.
    • 6 juli » John Lennon en Paul McCartney ontmoeten elkaar voor het eerst op een tuinfeest van de kerk in Woolton bij Liverpool.
    • 12 juli » Dr. Leroy Burney legt voor het eerst verband tussen roken en longkanker.
    • 17 oktober » De dijk tussen het eiland Marken en het vasteland wordt gesloten.
  • De temperatuur op 10 november 1993 lag tussen 6,9 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 14,0 mm neerslag gedurende 19,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Tsjecho-Slowakije wordt gesplitst in Tsjechië en Slowakije.
    • 6 januari » Zwemster Franziska van Almsick brengt in Shanghai het wereldrecord op de 100 meter vrije slag kortebaan (25 meter) op 53,46.
    • 26 mei » De sociaal-democratische partij van Finland wijst de voormalige VN-bemiddelaar Martti Ahtisaari aan als haar kandidaat voor het Finse presidentschap.
    • 29 augustus » In het Wagener-stadion in Amstelveen verliezen de Nederlandse hockeysters in de finale van de strijd om de Champions Trophy na strafballen van Australië.
    • 4 november » Russische troepen landen in de Georgische kuststad Poti om de haven en de spoorlijn in West-Georgië te beschermen tegen aanvallen van de rebellen van ex-president Zviad Gamsachoerdia.
    • 29 november » Totale maansverduistering. De verduistering heeft een grootte van 1.09 in de kernschaduw. De eclips begint om 04:28 uur en staat bij het maximum, om 07:27 uur, op een hoogte van circa 7° (in Utrecht). De eclips eindigt om 10:26 uur.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Lieshout


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jeroen van Oosterwijk, "Stamboom van Oosterwijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-oosterwijk/I4722.php : benaderd 13 maart 2026), "Johanna (Hanneke) van Lieshout (1904-1993)".