Stamboom van Oosterwijk » Martien van Rooij (1953-2004)

Persoonlijke gegevens Martien van Rooij 


Gezin van Martien van Rooij

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martien van Rooij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martien van Rooij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martien van Rooij

Martien van Rooij
1953-2004


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 juli 1953 lag tussen 13,0 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 8,9 uur zonneschijn (56%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
      • 30 maart » Albert Einstein publiceerde voor de laatste keer een herziene unificatietheorie.
      • 24 mei » Encycliek Doctor Mellifluus van paus Pius XII over Sint-Bernardus van Clairvaux.
      • 7 september » Nikita Chroesjtsjov leider van de Communistische partij in de Sovjet-Unie.
      • 8 september » Encycliek Fulgens Corona waarin paus Pius XII een Mariajaar afkondigt van december 1953 tot december 1954 tot viering van het eeuwfeest van het dogma van de Onbevlekte Ontvangenis van Maria.
      • 12 september » John F. Kennedy treedt in het huwelijk met Jackie Bouvier.
      • 6 november » Het laatste dijkgat na de watersnoodramp van 1953 wordt gesloten bij de plaats Ouwerkerk.
    • De temperatuur op 31 augustus 2004 lag tussen 9,6 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 8,4 mm neerslag gedurende 5,2 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (34%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Aanslagen in Spanje: 191 doden en 1400 gewonden.
      • 28 april » Aanvaller Andy Selva bezorgt San Marino de allereerste overwinning uit de voetbalgeschiedenis van de ministaat. De nationale ploeg wint in Serravalle met 1-0 van Liechtenstein in een vriendschappelijke wedstrijd.
      • 7 mei » Op het Max Euweplein in Amsterdam wordt een standbeeld van Max Euwe onthuld.
      • 24 juni » In de Amerikaanse staat New York wordt de doodstraf afgeschaft.
      • 1 juli » Beëdiging van Horst Köhler als negende bondspresident van Duitsland.
      • 11 december » Prins Bernhard wordt bijgezet in de Nieuwe Kerk in Delft.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Rooij


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jeroen van Oosterwijk, "Stamboom van Oosterwijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-oosterwijk/I1463.php : benaderd 14 maart 2026), "Martien van Rooij (1953-2004)".