Stamboom Van Oort » Johanna "Hanna" van Veldhuizen (1798-????)

Persoonlijke gegevens Johanna "Hanna" van Veldhuizen 

  • Roepnaam is Hanna.
  • Zij is geboren in het jaar 1798 in Renswoude.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 juli 2009.

Gezin van Johanna "Hanna" van Veldhuizen

Zij is getrouwd met Cornelis van Verseveld.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna "Hanna" van Veldhuizen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van Veldhuizen

Johanna van Veldhuizen
1798-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Veldhuizen


De publicatie Stamboom Van Oort is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
N. van Oort, "Stamboom Van Oort", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-oort/I7174.php : benaderd 15 januari 2026), "Johanna "Hanna" van Veldhuizen (1798-????)".