Stamboom Van Oort » Jan Dirk van Wamel (1863-????)

Persoonlijke gegevens Jan Dirk van Wamel 


Gezin van Jan Dirk van Wamel

(1) Hij is getrouwd met Maria van Mourik.

Zij zijn getrouwd op 5 juni 1890 te IJzendoorn, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Aaltje van Wamel  1890-1891
  2. Jacob van Wamel  1895-????
  3. Judith van Wamel  1894-????
  4. Maria van Wamel  1897-????


(2) Hij is getrouwd met Johanna Riemsdijk.

Zij zijn getrouwd op 24 februari 1899 te Ochten, hij was toen 35 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Johan van Wamel  1902-1911

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Dirk van Wamel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Dirk van Wamel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Dirk van Wamel

Jan Dirk van Wamel
1863-????

(1) 1890

Maria van Mourik
1867-< 1899

(2) 1899

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 december 1863 lag rond de 5,0 °C. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Abraham Lincoln ondertekent de emancipatieproclamatie.
      • 1 juli » Afschaffing van de slavernij in Suriname, viering Ketikoti.
      • 15 juli » Aanslag op aartsbisschop Joannes Zwijsen van Utrecht in zijn huis te Haaren. De bisschop heeft schotwonden in zijn rechterarm en -zijde maar overleeft de aanslag. De zaak is nooit opgehelderd.
      • 11 augustus » Cambodja wordt een protectoraat van Frankrijk.
      • 14 oktober » Alfred Nobel verkrijgt octrooi op nitroglycerine.
      • 31 oktober » Begin van de werken voor de Nieuwe Waterweg.
    • De temperatuur op 24 februari 1899 lag rond de -2,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
      • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
      • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
      • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
      • 10 augustus » De Amerikaanse baanwielrenner Marshall Walter Taylor wordt als eerste zwarte wereldkampioen sprint.
      • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Wamel


    De publicatie Stamboom Van Oort is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    N. van Oort, "Stamboom Van Oort", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-oort/I2675.php : benaderd 19 januari 2026), "Jan Dirk van Wamel (1863-????)".