De temperatuur op 7 maart 1916 lag tussen -0,7 °C en 2,4 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 6,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.
19 september » Oprichting van de Noorse voetbalclub FK Bodø/Glimt.
Dag van overlijden 6 april 2007
De temperatuur op 6 april 2007 lag tussen 2,6 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (84%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
30 april » De in Burundi geboren aanvaller Mohamed Tchité van RSC Anderlecht wint voor de eerste keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
7 juli » De nieuwe Zeven Wereldwonderen worden bekendgemaakt.
23 juli » In Albanië neemt Bamir Topi de presidentsfunctie over van Alfred Moisiu voor een nieuwe periode van vijf jaar.
3 september » Eerste uitzending van Flikken Maastricht.
16 september » Thailand, Phuket. Een vliegtuig van de Thaise maatschappij One-Two-GO stort neer in hevige regen en wind, tientallen doden tot gevolg.
10 november » De Belgische piloot Jacques Wilmart is, na een kort verblijf in een Tsjadische gevangenis (in verband met de Ark van Zoë), terug in België.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Bernadette van Noort, "Stamboom Van Noort", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-noort/I500075.php : benaderd 20 februari 2026), "Christiana Antonia Maria van Noort (1916-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.