Stamboom van Niftrik » Roy Clemens Augustinus van Niftrik (1989-)

Persoonlijke gegevens Roy Clemens Augustinus van Niftrik 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Roy Clemens Augustinus van Niftrik

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roy Clemens Augustinus van Niftrik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Roy Clemens Augustinus van Niftrik

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Roy Clemens Augustinus van Niftrik

Voorouders (en nakomelingen) van Roy Clemens Augustinus van Niftrik


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 juli 1989 lag tussen 16,8 °C en 31,5 °C en was gemiddeld 25,2 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (69%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Een Japanner die ervan wordt verdacht terroristische acties in de Verenigde Staten te willen ondernemen, wordt tot dertig jaar gevangenisstraf veroordeeld.
      • 4 juni » De protesten op het Plein der Hemelse Vrede in Peking worden met harde hand onderdrukt.
      • 4 juli » Een Mikojan-Goerevitsj MiG-23 van het Rode Leger (Sovjet-Unie) stort om 10.37 uur neer in Bellegem. Er valt één dode. Het toestel was even voor tien uur opgestegen in het Poolse havenstadje Kolobrzeg. De piloot gebruikte zijn schietstoel nadat er iets mis leek met de brandstoftoevoer.
      • 2 oktober » RTL-Véronique (het latere RTL 4) gaat van start.
      • 26 november » De president van de Comoren, Achmed Abdallah, komt om het leven bij een aanval op het presidentiële paleis.
      • 1 december » Het parlement van de DDR schaft de grondwettelijke regel af die de communistische partij alleenheerschappij geeft in het bestuur. (Egon Krenz, het Politbureau, en het Centraal Comité treden twee dagen later af.)
    • De temperatuur op 19 augustus 1990 lag tussen 5,8 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 9,7 mm neerslag gedurende 4,6 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (26%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 20 januari » Sovjettroepen richtten een bloedbad aan in Bakoe, ook bekend als Zwarte Januari.
      • 1 juni » Nabij Tbilisi (Georgië) vallen twee cabines van een kabelbaan naar beneden nadat een kabel is gebroken: vijftien doden.
      • 8 juni » In de openingswedstrijd van het WK voetbal verliest titelverdediger Argentinië met 1-0 van Kameroen door een treffer van François Omam-Biyik.
      • 2 augustus » Irak bezet Koeweit.
      • 31 oktober » Duitsland: het Bundesverfassungsgericht is tegen kiesrecht voor vreemdelingen (Ausländerwahlrecht).
      • 18 december » Japan kondigt aan om 100 miljoen dollar te zullen lenen aan de Sovjet-Unie plus medische hulp en voedselpakketten ter waarde van 7,5 miljoen dollar te schenken.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Niftrik


    De publicatie Stamboom van Niftrik is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerrit, "Stamboom van Niftrik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-niftrik/I374.php : benaderd 26 februari 2026), "Roy Clemens Augustinus van Niftrik (1989-)".