Stamboom Van Munster » Richardus Wilhelmus Johannes Nieuwland (1936-1941)

Persoonlijke gegevens Richardus Wilhelmus Johannes Nieuwland 


Gezin van Richardus Wilhelmus Johannes Nieuwland

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Richardus Wilhelmus Johannes Nieuwland?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Richardus Wilhelmus Johannes Nieuwland

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Richardus Wilhelmus Johannes Nieuwland

Richardus Wilhelmus Johannes Nieuwland
1936-1941


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Richardus Wilhelmus Johannes Nieuwland



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. B.S. acte 396

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 juli 1941 lag tussen 17,2 °C en 29,2 °C en was gemiddeld 21,9 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 8,0 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 4 februari » De Maasbode wordt door de Duitse bezetter verboden en verschijnt niet meer.
      • 6 februari » Auke Adema wint de zevende Elfstedentocht.
      • 25 februari » Februaristaking.
      • 9 maart » Begin van het dagboek van Etty Hillesum.
      • 8 december » Het Congres van de Verenigde Staten verklaart Japan de oorlog. Alleen de vrouwelijke afgevaardigde Jeannette Rankin stemt tegen. Ook Engeland en Australië verklaren Japan de oorlog.
      • 8 december » Nederland verklaart Japan de oorlog nadat Japan Britse en Amerikaanse gebieden aanvalt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Nieuwland


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Willem van den Eshof, "Stamboom Van Munster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-munster/I849.php : benaderd 30 januari 2026), "Richardus Wilhelmus Johannes Nieuwland (1936-1941)".