Stamboom van Mierle » Jan Hendrik Vleugels (1830-????)

Persoonlijke gegevens Jan Hendrik Vleugels 

  • Hij is geboren in het jaar 1830.

Gezin van Jan Hendrik Vleugels

Hij is getrouwd met Everdina Koenders.

Zij zijn getrouwd op 19 februari 1858 te Didam, hij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Hendrik Vleugels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Vleugels

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vleugels.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vleugels.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vleugels (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom van Mierle is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Mierle, "Stamboom van Mierle", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-mierle/I1753.php : benaderd 28 januari 2026), "Jan Hendrik Vleugels (1830-????)".