Stamboom Van Meer » Antonetta Bernardina Vermonden (1918-1920)

Persoonlijke gegevens Antonetta Bernardina Vermonden 

Bron 1

Gezin van Antonetta Bernardina Vermonden

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonetta Bernardina Vermonden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonetta Bernardina Vermonden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonetta Bernardina Vermonden

Antonetta Bernardina Vermonden
1918-1920


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 februari 1918 lag tussen 6,9 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 4,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 9 maart » In Wageningen wordt de landbouwhogeschool geopend.
      • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
      • 25 september » Oprichting van het (Nederlandse) Ministerie van Arbeid, voorloper van het Ministerie van SZW.
      • 10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.
      • 11 november » De Britse regering erkent de onafhankelijkheid van Letland.
      • 11 november » In de Eerste Wereldoorlog wordt een wapenstilstand bereikt.
    • De temperatuur op 2 juni 1920 lag tussen 10,4 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
      • 13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
      • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
      • 15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
      • 20 augustus » Oprichting van het persagentschap Belga.
      • 31 oktober » Treinongeval in Borne (1 dode en 4 gewonden).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1911 » Henri Knap, Nederlands journalist en schrijver († 1986)
    • 1914 » Pierre Wijnants, Belgisch aartsbisschop († 1978)
    • 1918 » Frederick Blassie (Classy), Amerikaans professioneel worstelaar († 2003)
    • 1920 » Mike Magill, Amerikaans autocoureur († 2006)
    • 1920 » Sverre Farstad, Noors schaatser († 1978)
    • 1921 » Lana Turner, Amerikaans actrice († 1995)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vermonden


    De publicatie Stamboom Van Meer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ad Stroop, "Stamboom Van Meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-meer/I9476.php : benaderd 13 februari 2026), "Antonetta Bernardina Vermonden (1918-1920)".