Stamboom Van Meer » Franciscus Hermanus van Meer (1898-1975)

Persoonlijke gegevens Franciscus Hermanus van Meer 

Bron 1

Gezin van Franciscus Hermanus van Meer

(1) Hij is getrouwd met Dimphena Adriana Bakkers.

Zij zijn getrouwd.


(2) Hij is getrouwd met Wilhelmina van der Borst.

Zij zijn getrouwd op 1 mei 1925 te Etten-Leur, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Adrianus van Meer  1929-1940
  2. Johanna van Meer  1931-1940
  3. Betsie van Meer  1934-1940

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Hermanus van Meer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Hermanus van Meer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Hermanus van Meer


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 januari 1898 lag rond de 6,3 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 99%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
      • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
      • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
      • 6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
      • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
      • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 1 mei 1925 lag tussen 5,6 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 20,9 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
      • 14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
      • 26 juli » De Belg André Massaux vestigt een nieuw wereldrecord zweefvliegen (duurvlucht) door 10 uur en 41 minuten in de lucht te blijven.
      • 21 augustus » De Nederlandse voetbalclub FC Emmen wordt opgericht.
      • 31 oktober » Ahmad Sjah Qajar, de laatste sjah van de dynastie der Kadjaren van Iran wordt afgezet
      • 1 november » Oprichting van de VARA.
    • De temperatuur op 14 september 1975 lag tussen 10,3 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 6,0 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (7%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 1 mei » Dagblad van het Oosten verschijnt voor de eerste keer als kopblad van Tubantia.
      • 1 juni » In Nederland worden veiligheidsgordels verplicht.
      • 12 juli » Sao Tomé en Principe wordt onafhankelijk van Portugal.
      • 29 november » Robert Muldoon wordt verkozen tot premier van Nieuw-Zeeland.
      • 30 november » De West-Afrikaanse staat Dahomey heet voortaan Volksrepubliek Benin, naar de naam van een Afrikaans koninkrijk aan de Golf van Guinea dat in de zeventiende eeuw zijn grootste bloei kende.
      • 2 december » In Laos wordt de republiek uitgeroepen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Meer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Meer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Meer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Meer (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Meer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ad Stroop, "Stamboom Van Meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-meer/I9232.php : benaderd 23 januari 2026), "Franciscus Hermanus van Meer (1898-1975)".