De temperatuur op 21 juli 1910 lag tussen 14,2 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 13,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
24 juni » Japan valt Korea binnen.
20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
Dag van overlijden 24 september 1971
De temperatuur op 24 september 1971 lag tussen 10,7 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 2,8 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Ad Stroop, "Stamboom Van Meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-meer/I8098.php : benaderd 23 januari 2026), "Constant van Hooydonck (1910-1971)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.