Stamboom Van Meer » Dymphna Josephina Vermeiren (1884-1975)

Persoonlijke gegevens Dymphna Josephina Vermeiren 

Bron 1

Gezin van Dymphna Josephina Vermeiren

Zij is getrouwd met Hieronymus Alidoor Lobelle.

Zij zijn getrouwd op 10 december 1904 te Wilrijk (B), zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. August Lobelle  1909-1973 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dymphna Josephina Vermeiren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dymphna Josephina Vermeiren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dymphna Josephina Vermeiren


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Dirk Meire - Belgium, dirk meire, Dymphna Josephina Vermeiren, 7 augustus 2013
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Dirk Meire - Belgium
      Stamboom: maarten20090812

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 september 1884 lag rond de 18,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
      • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
      • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
      • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
      • 1 november » Oprichting van de Gaelic Athletic Association in Thurles, Ierland.
      • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
    • De temperatuur op 10 december 1904 lag tussen 1,9 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 4,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
      • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
      • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
      • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
      • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
      • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
    • De temperatuur op 18 september 1975 lag tussen 10,8 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (14%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 4 maart » De Stichting Nipkow wordt opgericht (zie: Zilveren Nipkowschijf).
      • 24 maart » Het al maanden smeulende verzet tegen de metrobouw in de Amsterdamse Nieuwmarktbuurt komt tot een grimmige uitbarsting.
      • 24 april » De Rote Armee Fraktion bezet de West-Duitse ambassade in Stockholm
      • 15 mei » Voetbalclub FC Den Haag wint de KNVB beker-finale tegen FC Twente
      • 15 augustus » Militaire coup in Bangladesh.
      • 3 september » Het Nederlands voetbalelftal wint in Nijmegen met 4-1 van Finland in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1976, onder meer door drie doelpunten van Willy van der Kuylen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vermeiren


    De publicatie Stamboom Van Meer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ad Stroop, "Stamboom Van Meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-meer/I4175.php : benaderd 25 januari 2026), "Dymphna Josephina Vermeiren (1884-1975)".