Stamboom Van Maercke Troch » Marinus (Marijn) Verschelden

Persoonlijke gegevens Marinus (Marijn) Verschelden 

Bron 1
  • Hij is geboren.

Gezin van Marinus (Marijn) Verschelden

Hij is getrouwd met Catharina (Lijntjen) Dijckers ( De Dijcker).

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Adrien Verschelden  1607-????
  2. Joannes Verschelden  1610-????
  3. Jasper Verschelden  1616-????
  4. Petrus Verschelden  1622-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marinus (Marijn) Verschelden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Marinus (Marijn) Verschelden


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. de bruijn jozef Web Site, Erik de Bruyn, Marinus (Marijn) Verschelden, 3 december 2019
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: de bruijn jozef Web Site
    Stamboom: de Bruijn Jozef2

Over de familienaam Verschelden


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Van Maercke, "Stamboom Van Maercke Troch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-maercke-troch/I1105.php : benaderd 16 februari 2026), "Marinus (Marijn) Verschelden".