De temperatuur op 2 oktober 1744 lag rond de 17,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: omtrent helder zeer betrokken. Bron: KNMI
31 oktober » Bij een orkaan op Jamaica vallen 182 doden.
Doopdag 11 oktober 1744
De temperatuur op 11 oktober 1744 lag rond de 12,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Typering van het weer: geheel betrokken regen. Bron: KNMI
31 oktober » Bij een orkaan op Jamaica vallen 182 doden.
Trouwdag 14 december 1777
De temperatuur op 14 december 1777 lag rond de 4,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Typering van het weer: betrokken mist. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: John Prins, "Stamboom Van Luik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-luik/I232.php : benaderd 10 januari 2026), "Johanna(Janna) van LUIJK (1744-????)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.