Stamboom Van Luijk » Dingena de Kuiper

Persoonlijke gegevens Dingena de Kuiper 


    Gezin van Dingena de Kuiper

    Zij is getrouwd met Cornelis Sent.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Marina Sent  1861-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dingena de Kuiper?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Dingena de Kuiper

    Dingena de Kuiper


    Marina Sent
    1861-????

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam De Kuiper


    De publicatie Stamboom Van Luijk is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H. van Luijk, "Stamboom Van Luijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-luijk/I8517.php : benaderd 12 januari 2026), "Dingena de Kuiper".