Stamboom Van Luijk » Martinus Kielman (1892-1947)

Persoonlijke gegevens Martinus Kielman 


Gezin van Martinus Kielman

Hij is getrouwd met Janneke Smies.

Zij zijn getrouwd op 10 maart 1921 te Terneuzen, hij was toen 28 jaar oud.Bron 1

Aktenummer (number) : 19 Aktedatum (date) : 10-03-1921

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martinus Kielman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martinus Kielman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martinus Kielman

Martinus Kielman
1892-1947

1921

Janneke Smies
1891-1965


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Zeeuws Archief, Huwelijksakten Terneuzen 1796-1933

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 juli 1892 lag rond de 18,0 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
    • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
    • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
    • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
    • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
    • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.
  • De temperatuur op 10 maart 1921 lag tussen 2,2 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
    • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
    • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
    • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
    • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
    • 4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.
  • De temperatuur op 6 maart 1947 lag tussen -2,1 °C en 2,3 °C en was gemiddeld -0,6 °C. Er was 4,7 mm neerslag gedurende 3,0 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Cova Piedade.
    • 6 juni » Tjeerd van der Weide, voormalig NSB-burgemeester van Velsen wordt na een ter dood veroordeling geëxecuteerd voor zijn daden tijdens de Tweede Wereldoorlog.
    • 7 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Steaua Boekarest.
    • 26 juli » Benoeming van Antonius Hanssen tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 14 augustus » India en Pakistan worden onafhankelijk van Groot-Brittannië.
    • 1 oktober » In het dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst het stripverhaal Nero.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1879 » Jake Atz, Amerikaans honkballer († 1945)
  • 1892 » James M. Cain, Amerikaans roman- en scenarioschrijver († 1977)
  • 1899 » Charles Laughton, Brits acteur († 1962)
  • 1903 » Amy Johnson, Engelands eerste pilote († 1941)
  • 1906 » Estée Lauder, oprichtster van het cosmeticabedrijf Estée Lauder († 2004)
  • 1908 » Peter Anders, Duits operazanger († 1954)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kielman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kielman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kielman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kielman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Luijk is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H. van Luijk, "Stamboom Van Luijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-luijk/I7684.php : benaderd 9 januari 2026), "Martinus Kielman (1892-1947)".