Stamboom Van Luijk » Wiilhelmina Jacoba Meeusen (1902-)

Persoonlijke gegevens Wiilhelmina Jacoba Meeusen 

  • Zij is geboren in het jaar 1902 in Terneuzen.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 januari 2022.

Gezin van Wiilhelmina Jacoba Meeusen

Zij is getrouwd met Cornelis Krijn Hamelink.

Zij zijn getrouwd op 10 april 1924 te Terneuzen, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wiilhelmina Jacoba Meeusen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Meeusen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Meeusen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Meeusen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Meeusen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Luijk is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H. van Luijk, "Stamboom Van Luijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-luijk/I17138.php : benaderd 12 januari 2026), "Wiilhelmina Jacoba Meeusen (1902-)".