Stamboom Van Luijk » Susanna Marinus Tanboer (-± 1708)

Persoonlijke gegevens Susanna Marinus Tanboer 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden rond 1 oktober 1708 in Sint Annaland.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 juni 2021.

Gezin van Susanna Marinus Tanboer

Zij is getrouwd met Pieter Cornelisse Joppe.

Zij zijn getrouwd op 26 mei 1708 te Sint Annaland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Susanna Marinus Tanboer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Tanboer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tanboer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tanboer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tanboer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Luijk is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H. van Luijk, "Stamboom Van Luijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-luijk/I16640.php : benaderd 10 januari 2026), "Susanna Marinus Tanboer (-± 1708)".