Stamboom Van Luijk » Janna Tevel (-1782)

Persoonlijke gegevens Janna Tevel 


Gezin van Janna Tevel

Zij is getrouwd met Wisse Sijmons Wisse.

Toestemming voor het huwelijk is 24 november 1725 verkregen te Domburg.

Ze zijn in de kerk getrouwd te Domburg.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Janna Tevel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Janna Tevel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Tevel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tevel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tevel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tevel (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Luijk is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H. van Luijk, "Stamboom Van Luijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-luijk/I13328.php : benaderd 10 januari 2026), "Janna Tevel (-1782)".