Stamboom Van Luijk » Abraham Cornelis Remijnse

Persoonlijke gegevens Abraham Cornelis Remijnse 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 april 2020.

Gezin van Abraham Cornelis Remijnse

Hij is getrouwd met Willemina Frederika Verdries.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Abraham Remijnse  1907-1977 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Abraham Cornelis Remijnse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Abraham Cornelis Remijnse

Abraham Cornelis Remijnse



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Remijnse

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Remijnse.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Remijnse.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Remijnse (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Luijk is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H. van Luijk, "Stamboom Van Luijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-luijk/I11804.php : benaderd 7 januari 2026), "Abraham Cornelis Remijnse".