Stamboom Van Loon » Commertje Jansdr de Bruines (± 1549-????)

Persoonlijke gegevens Commertje Jansdr de Bruines 

  • Zij is geboren rond 1549 in Oud Vossemeer.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 augustus 2017.

Gezin van Commertje Jansdr de Bruines

Zij is getrouwd met Dierck Heijndriks van Hilten.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1569 te Oud Vossemeer.


Kind(eren):

  1. Hendrick van Hilten  ± 1560-1626
  2. Jacob van Hilten  ± 1560-????
  3. Suzanna Diercx van Hilde  ± 1560-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Commertje Jansdr de Bruines?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Commertje Jansdr de Bruines

Commertje Jansdr de Bruines
± 1549-????

1569
Jacob van Hilten
± 1560-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Commertje Jansdr de Bruines



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Bruines


De publicatie Stamboom Van Loon is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michiel van Loon, "Stamboom Van Loon", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-loon/I2439.php : benaderd 16 februari 2026), "Commertje Jansdr de Bruines (± 1549-????)".