Stamboom Van Loon » Antonius van Loon (-1913)

Persoonlijke gegevens Antonius van Loon 

  • Hij is geboren in Steenbergen.
  • Hij werd gedoopt.
  • Hij is gedoopt.
  • Hij is overleden op 22 oktober 1913 in Steenbergen.
  • Een kind van Jan van Loon en Joanna Brands
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 april 2020.

Gezin van Antonius van Loon

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius van Loon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius van Loon

Jan van Loon
1873-1939
Joanna Brands
1876-????

Antonius van Loon
-1913


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 oktober 1913 lag tussen 6,0 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 30 maart » In 's-Heerenberg wordt door Johan Burgers Burgers zoo geopend. Later verhuisde deze dierentuin naar Arnhem.
      • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
      • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
      • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
      • 10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
      • 7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Loon

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Loon.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Loon.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Loon (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Loon is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Michiel van Loon, "Stamboom Van Loon", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-loon/I16928.php : benaderd 13 januari 2026), "Antonius van Loon (-1913)".