Stamboom Van Loon » Nicolaas van Berchem (1458-????)

Persoonlijke gegevens Nicolaas van Berchem 

  • Hij is geboren in het jaar 1458.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 september 2020.

Gezin van Nicolaas van Berchem

Hij is getrouwd met Anna van Dielbeke.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Margaret van Banchem  1476-1545 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolaas van Berchem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Nicolaas van Berchem

Nicolaas van Berchem
1458-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Nicolaas van Berchem



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Berchem


De publicatie Stamboom Van Loon is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michiel van Loon, "Stamboom Van Loon", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-loon/I16533.php : benaderd 9 januari 2026), "Nicolaas van Berchem (1458-????)".